KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tempera 13524649

nr 1352 4649

Lennart Berglund

(1930-2013), Sverige

Tempera, Signerad, komposition. Bladets mått: 15x21 cm

Lennart Berglund, svensk målare, tecknare och skulptör född 1930, död 2013.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:39:35

5/10 18:40:58 1      Vinnande bud

Lennart Berglund

Läs mer om Lennart Berglund